ADV Tropical -

Radson i Hesia

Entuzjaści motocykli i dalekich podróży

Jesteśmy parą pozytywnie zakręconych miłośników dynamicznej jazdy motocyklem. Szczególnie bliskie naszym sercom stały się podróże motocyklowe, obejmujące przemierzanie górskich przełęczy. Podróżujemy wspólnie od 30 lat, odwiedzając różne zakątki Polski, Europy oraz świata. Celem naszej ostatniej podróży stała się właśnie Hiszpania. W ciągu 35 dni przejechaliśmy łącznie 12 366 km, z czego 10 000 w ramach trasy laruta47 on road. W czasie tej podróży odwiedziliśmy każdą z 47 prowincji hiszpańskich. Dokonaliśmy tego jako pierwsi obcokrajowcy w historii a Hesia jako pierwsza kobieta. W zakładce galeria znajdziesz relację z tej oraz innych naszych podróży motocyklowych.
Przemierzając na dwóch kołach tysiące kilometrów zastanawialiśmy się, w jaki sposób spopularyzować motocyklowe wyprawy oraz sprawić, aby były jak najbardziej atrakcyjne. Szukaliśmy też sposobu, na to, aby przeznaczony na nie czas wykorzystać maksymalnie, tak, żeby zobaczyć i przeżyć jak najwięcej. Po latach podróżowania doskonale wiemy, jak to zrobić! Z nami to naprawdę proste i przyjemne! Naszą pasję zamieniliśmy w profesję. Codziennie czerpiemy radość i energię z tego, co robimy – organizując Twoją motocyklową przygodę!

Radson - motocyklista z doświadczeniem

Radson to motocyklista z ponad 40 – letnim doświadczeniem. Przygodę z motocyklami rozpoczął w wieku 7 lat, od motorynki. Jego umiejętności rosły wraz z kolejnymi motocyklami, których do tej pory miał już ponad 40! Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, radzi sobie doskonale w każdym terenie i nie boi się podjęcia żadnego wyzwania motocyklowego. Dla Radsona dzień bez motocykla to dzień stracony, dlatego z nim przeżyjesz wspaniałą przygodę motocyklową, zarówno w terenie jak i poza nim. Motocyklowy dorobek Radsona jest imponujący.
Podczas swoich podróży odwiedził wiele krajów, takich jak Austria, Belgia, Bośnia, Chorwacja, Czechy, Estonia, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Norwegia, Maroko, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Węgry, Włochy.
Radson ma za sobą również doświadczenie w jeździe torowej na obiektach:

Najciekawsze z jego podróży:

Hesia

Hesia to motocyklistka z pasją, która przez wiele lat podróżowała jako pasażer, od 10 lat robi to samodzielnie. Uwielbia dynamiczną jazdę na szybkich, krętych drogach, nieobca jest jej jazda torowa. Obecnie szlifuje swoje umiejętności w terenie. Nawet ciężki wypadek nie był w stanie zatrzymać jej w drodze do spełniania motocyklowych marzeń. Jako samodzielny kierowca, razem z Radsonem, odbyła wiele podróży motocyklowych, obejmujących m.in. trasy:

Navigation

Arenas - 60km od Malagi

+48 730 440 796

advtropical.info@gmail.com

© 2023 ADV Template • All Rights Reserved